info@edovital.com

Kastamonu Taşköprü  Siyah Sarımsağı , Taşköprü’nün en kaliteli sarımsakları kullanılarak Kastamonu’daki modern üretim tesisimizde üretilmiştir. Edovital Siyah Sarımsak ürünü  KOSGEB projesi kapsamında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğretim üyesi danışmanlığı ile geliştirilmiştir. Besin içeriği akredite laboratuvarlarda test edilmiştir.

Çok güçlü bir antioksidan özelliğine sahiptir. Antioksidanlar hücrelerimizi hastalıklardan korur ve yaşlanmayı yavaşlatır. Kalp rahatsızlıklarına, kanser ve Alzheimer hastalıklarına karşı korur, Kolesterolün kontrolünü sağlar.

Taşköprü Siyah Sarımsağı aşağıdaki fotoğraflarda görüldüğü doğal haliyle kullanıma sunulmuştur. Edovital ülkemizin marka haline gelmiş tarım ürünü Taşköprü sarımsağını katma değeri daha yüksek bir ürün haline getirmeyi hedeflemiştir.

Oda koşullarında 8 ay bozulmadan saklanabilir.

Günde bir kaç diş soyulmuş siyah sarımsak çiğneyerek tüketilebilir. Tadının tatlımsı olması ve ağızda ve vücutta koku yapmaz. Sağlık amaçlı en yayın tüketimi , siyah sarımsağın en doğal hali olan fermente halinin soyularak yenmesi şeklindedir.

Siyah sarımsak yemeklerde ve salatalarda da kullanılabilir. Siyah sarımsak ile yapılmış yemek tariflerini http://edovital.com/index.php/yemek-tarifleri/ adresinde bulabilirsiniz. Edovital siyah sarımsağı tadımı ile ilgili kısa bir videoyu  youtube   linkinde izleyebilirsiniz.

Siparişlerinizi güvenli alışveriş sitemiz www.siyahsarimsak.org adresinde sitemize özel indirimli fiyatlarla verebilirsiniz . Sipariş için aşağıdaki fotoğrafı tıklayın.